Навіщо потрібна страховка по кредиту?

Навіщо потрібна страховка по кредиту?

Практично всі фінансові структури, які займаються видачею кредитів приватним особам, настійно рекомендують оформляти страхування життя і здоров'я своїх клієнтів.

Таким чином, варто розібратися, навіщо потрібна страховка по кредиту? Справа в тому, щоб максимально убезпечити кредитні кошти, які можуть бути не виплачені через збіг непередбачених і несприятливих обставин, фінансові структури таким чином гарантують собі повернення грошей. Людина може раптово захворіти або втратити працездатність, а також позбутися майна або що ще гірше, життя, а страховий поліс покриє всі витрати в разі форс-мажору.

Навіщо потрібна страховка по кредиту?

Виявляється, що страховка по кредиту більше вигідна самій людині, незважаючи на те, що процентна ставка може спочатку налякати. Людина, яка не оформляє страховку, але при цьому бере кредит, покладає величезну відповідальність на себе і своїх родичів, які в разі його смерті повинні будуть погасити кредитне зобов'язання. Тому, заплативши близько двох відсотків від взятої суми, людина може спокійно спати.

В деяких випадках, страховка для кредиту може спричинити за собою непередбачені витрати, що не завжди влаштовує тих, хто шукає кошти в позику. Але варто врахувати той факт, що тільки при грамотно складеному з юридичного боку договорі, можна розраховувати на лояльне ставлення з боку кредиторів. Отримати гроші і розпоряджатися ними на свій розсуд, завжди набагато простіше, ніж потім віддавати, саме тому, варто заздалегідь думати про безпеку своїх вкладів, тим більше, якщо вони формально належать стороннім структурам.

Дуже важливо ніколи не боятися самостійно розбиратися в тих пропозиціях, які надходять з боку банків. Адже тільки тоді можна бути впевненим в кожному прийнятому рішенні і не сумніватися в його правильності. Нав'язування непотрібних послуг з боку фінансових організацій, є їх додатковою гарантією, а для простої людини сумнівної послугою.

Але якщо термін на який ви берете кредит не перевищує шести місяців, то цілком ймовірно, що додаткового страхування можна уникнути. Потрібно бути підкованим з юридичного боку, всякий раз, коли стикаєшся з оформленням будь-яких офіційних документів. Вивчивши уважно кожен пункт договору, ви завжди можете заперечити той момент, який вас не влаштовує.

Навіть скасувати угоду, підписану не пізніше, ніж два тижні тому, цілком можливо без додаткових штрафних санкцій. Таким чином, не варто боятися кредитного страхування, а в деяких випадках, потрібно навіть самостійно звернути увагу на те, щоб такий пункт був зазначений в договорі.

Рейтинг: 0 из 5 на основе 0 оценок.