Поліс ОСАГО онлайн

Як купити поліс ОСАГО онлайн?

Для справжнього автолюбителя автомобіль є не тільки засобом пересування, а й повноцінним членом сім'ї, який потребує певних фінансових вкладень, турботи і догляду. Якщо ви уважно ставитеся до свого автомобіля, він, безумовно, прослужить вам довго і надійно. Для того, щоб повністю забезпечити надійність і безпеку вашого автомобіля необхідно подбати про його страхування. На сьогоднішній день зробити це досить просто.

Дія і порядок отримання ОСАГО

Такий вид автострахування як ОСАГО є найвірнішим вибором. Дане автострахування забезпечує вам не тільки страховий захист вашого автомобіля, але і здоров'я знаходяться в ньому пасажирів, в разі ДТП. Наявність страхового поліса є обов'язковим, адже при його відсутності забороняється експлуатація легкових і вантажних автомобілів.

Для оформлення страхового поліса ОСАЦВ потрібно мати при собі наступні документи:

  • Документи засвідчують вашу особу (паспорт та ідентифікаційний код).
  • Посвідчення водія (права).
  • Реєстраційне свідоцтво транспортного засобу (техпаспорт).

А так же, для юридичних осіб - свідоцтво про державну реєстрацію підприємства, і якщо ви ставитеся до категорії громадян користується пільгами - пільгове посвідчення.

Варто відзначити, що за відсутність страхового поліса накладається штраф. Поліс діє на один транспортний засіб, користуватися яким може будь-який водій при наявності водійського посвідчення та документів на транспортний засіб.

Звільняються від оформлення поліса тільки певні групи громадян, при наявності спеціальних посвідчень, а саме:

  • Інваліди 1 групи.
  • Інваліди війни.
  • Учасники бойових дій.

Вартість автоцивілки в Україні в 2019 році?

Для того, щоб розрахувати вартість автоцивілки необхідно враховувати багато факторів, які вносяться в базу попереднього розрахунку. У 2019 вона становить порядком 180 гривень. Для кожного транспортного засобу ціна індивідуальна. Основні критерії розрахунку автоцивілки це: тип і вік транспортного засобу, територія його реєстрації, сфера та період експлуатації. Для приблизно розрахунку можна скористатися спеціальним онлайн-калькулятором на сайті автострахування. Отримана сума буде максимально наближена до реальної вартості вашої страховки.

Чи можна купити поліс ОСАГО онлайн?

Більшість автовласників працюють в не дуже зручному для відвідування страхової компанії робочому графіку. Але наявність чинного поліса є обов'язковим і беззаперечними. Тоді виникає питання про те, на скільки можливо і як купити поліс ОСАГО онлайн. З 2017 року Україна з'явилася можливість законодавчо придбати поліс ОСАЦВ онлайн без техогляду. Зробити це можна швидко і легко, оформивши заявку онлайн. Після цього страховик формує договір і реєструє номер поліса в базі даних. Після чого власник транспортного засобу погоджується з умовами договору.

Далі, підтвердження укладення договору візуальної форми страхового поліса відправляється автовласникові в електронному вигляді, який необхідно роздрукувати для подальшого пред'явлення на вимогу. Якщо ви не встигли або забули роздрукувати свій страховий поліс, не переживайте. Сьогодні у поліцейський є доступ до електронної бази, де вони зможуть перевірити його наявність і статус.

Перевірка поліса на справжність

Так як останнім часом почастішали випадки шахрайства в різних сферах обслуговування, перевірити свій страховий поліс на справжність може абсолютно кожен. Зробити це ви можете за допомогою інтернету на сайті моторно транспортного страхового бюро України. Ввівши серію і номер страхового поліса ви зможете подивитися його статус. Також система видасть вам інформацію про те. Що поліс раніше не був використаний.

Після цього ви можете бути абсолютно спокійні, ваш поліс дійсний. Поліс ОСАГО- це оригінальний документ, який не підлягає дублювання і має свій індивідуальний номер. Оформляйте страховий поліс у надійних і перевірених організацій.

Рейтинг: 5 из 5 на основе 1 оценок.