Чим відрізняється лізинг від кредиту?

Чим відрізняється лізинг від кредиту?

Збираючись придбати дорогу річ, людина найчастіше починає замислюватися про кредит. Але існує ще такий варіант, як лізинг. Отже, чим відрізняється лізинг від кредиту, і в чому переваги кожного з них, варто розглянути більш докладно. Якщо говорити простими словами, то лізинг - це теж кредитування, тільки замість грошових коштів, людина отримує в майно вже конкретний предмет.

Наприклад, якщо Вам необхідно придбати автомобіль, то Ви можете оформити його в лізинг і тоді спеціальна компанія придбає його за Вас і вже сам автомобіль віддасть Вам на підставі укладеного договору. Таким чином, якщо кредитні організації працюють виключно з грошовими коштами, то лізингові компанії готові зробити покупку необхідного майна за Вас.

Головною відмінністю цих структур є те, що одні видають людині гроші на його потреби, а другі видають вже те, що було необхідно спочатку кожному з звернулися за допомогою.

Чим відрізняється лізинг від кредиту?

Найбільш вагома перевага кредиту перед лізингом, є те, що отримані в кредит кошти можна витратити на те, що сподобається саме Вам. Адже при покупці людина стає безпосереднім учасником самої угоди і зможе самостійно проконтролювати всі виникаючі нюанси. Звичайно, умови лізингу, найчастіше більш привабливі, ніж кредитування.

Але при цьому, варто не забувати, що існує великий ризик потрапити в руки до шахраїв. Тому, щоб убезпечити себе і свою майбутнє майно, найкраще розглядати варіант саме кредитування.

Розглянувши поняття різниці лізингу від кредиту в чому відмінність кожного, можна розібратися без праці. Грамотна людина, перш ніж укладати будь-який договір, кілька разів подумає над його наслідками і прорахує всі альтернативні варіанти, щоб виключити більш вигідні підхід.

Досить багато представників середнього класу жителів України оформляють лізингові угоди на придбання нерухомості, яка через деякий час повністю переходить у їхню власність. Таким чином, якщо Ви впевнені в компанії, яка займається лізингом, то цілком ймовірно, що Ваша операція пройде успішно. Але на відміну від кредитних угод не так швидко і надійно.

Адже тільки, коли Ви самостійно зможете розглянути і помацати те, що купуєте, Ваші сумніви будуть розвіяні. Не варто поспішати в ухваленні рішення, відразу після того, як побачиш перші привабливі цифри у відсотках. Важливо завжди прораховувати свої дії на кілька кроків вперед. І ось тоді Вас чекатиме удача!

Рейтинг: 0 из 5 на основе 0 оценок.